Úvod

Máte problémy s Vaším poćítačom ?

Zdá sa Vám že sa Váš počítač dajako ‚fláka‘ ?

Odborne ho prezriem a poskytnem nápravu, či už ohľadom softvéru ( programov ) alebo hardvéru ( techniky)

Ponuknem Vám viacere možnosti nápravy:

 1. Prečistenie počitača od prebytočných programov, ktoré spomaľujú chod počítača a správne nastavenie Vášho operačného systému
 2. Vytipovanie možných konfliktov a ich nápravu
 3. Posúdenie zmeny pŕipadne výmeny technického vybavenia počítača ( hardvéru )
 4. Spolu s firmou Marvil. s.r.o. Vám upravíme počítać podľa Vašich predstav po technickej stránke

 

Ako na to ?

Stačí zavolať alebo napisať majlík.

 • Jednoduchśie veci priamo u Vás alebo u  nás
 • Zložitejšie, ćasovonáročné a úpravy techniky u nás

O firme MarVil

Firma  MarVil s.r.o. vznikla v roku 1993 s cieľom  zabezpečovať komplexné služby a dodávky v oblasti výpočtovej techniky.

Naša firma sa okrem tvorby a priebežného budovania jednotlivých podsystémov ekonomického informačného systému poisťovní komerčných aj zdravotných / Slovenská poisťovňa, Hasičská poisťovňa, UNION, VŽP a.s., VZP Dôvera,Tatra poisťovňa/ podľa objednávky s ohľadom na konkrétne požiadavky, zaoberá aj  komplexnými dodávkami podsystémov hlavne podvojného účtovníctva pre podnikateľské subjekty. Vzhľadom na postupné vybudovanie vlastného modulárneho systému a viacero druhov riešení poskytujeme vypracovanie komplexných ekonomických informačných systémov podľa individuálnych požiadaviek užívateľa v krátkych dodacích termínoch. Naša firma pôsobí v oblasti organizácií stavebníctva, tuzemského aj zahraničného obchodu, a tiež dodáva software pre firmy zabezpečujúce ekonomický servis.

V ponuke máme poradenskú činnosť, dodávky počítačov na báze PC,sieťové prepojenie počítačov, inštaláciu operačných systémov, úpravu užívateľského prostredia v počítačoch, nastavenie tlačiarní, montáž faxmodemov, pripojenie na INTERNET a pod.

Naša činnosť v tejto oblasti je zameraná skôr na menšie organizácie s cieľom komplexnej ponuky služieb a dodávok / poradenstvo po telefóne, okamžitý servisný zásah, postupné dodávky rôznych zariadení výpočtovej techniky, ich pripojenie a pod./.

Čo sa týka dodávok hardware ide najmä o značkové počítače GIGABYTE a HP. V prípade záujmu o ekonomicky výhodné zostavy máme v ponuke tzv.skladačky MARVIL PC, ktoré sú zostavené z osvedčených komponentov firiem Western Digital, Sony, Intel, Mitsumi, Shuttle, Seagate, Cyber, Toshiba, Hewlett Packard a i..

Firma  pôsobí najmä v oblasti poskytovania software podnikateľským subjektom a poisťovniam od roku 1993, dodávky hardware vzhľadom na seriózne zabezpečenie aktuálneho servisu sú zatiaľ najmä  pre zákazníkov v Bratislave a okolí.

Čo ponúkame

Témy

  •  
  • Téma
  • Odpovede
  • Od
  • prechod na win10

   Pridané:mariansladek@gmail.com
   Odpovede: 0
   Začaté:
  • 0
  • Software

   Pridané:mariansladek@gmail.com
   Odpovede: 0
   Začaté:
  • 0
  • Hardware

   Pridané:mariansladek@gmail.com
   Odpovede: 0
   Začaté:
  • 0
    Pridajte novú tému

Kontakt

Obchodné meno:
Marián Sládek – Ovládampočitače
IČO: 11 782 960
lokalita: Bratislava


Kontakt pre pomoc so softvérom:

Marian Sládek

Mobil: 0903 422 339

E-Mail:  ovladampocitacesk@gmail.comKontakt pre opravy počítačov:

Viliam Jankech

Mobil: 0905 497 705

E-Mail:  vjankech@marvil.sk